Ekrem İmamoğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a dikkat çeken davet: İsterse bir halı alanda futbol maçı yapabiliriz

Cotardam

Global Mod
Global Mod
Ekrem İmamoğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a dikkat çeken davet: İsterse bir halı alanda futbol maçı yapabiliriz İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu, Maltepe Orhangazi Kent Parkı’ndaki tenis kortlarının yenilenme merasiminde açıklamalarda bulundu.

“CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BENİ İMRENEREK İZLİYOR”

İstanbul halkının kendisini takip ettiğini ve vatandaşlarının memnuniyet duyduğunu tabir eden İmamoğlu, bu durumdan fazlaca keyifli olduğunu söylemiş oldu. 7’den 77’ye her insanın kendisini takip ettiğini belirten İmamoğlu, şöyleki devam etti;

“Deseniz ki seni en hayli ne keyifli ediyor. Açıkçası beni bildiğiniz üzere, sayın Cumhurbaşkanı’nın takip etmesi keyifli ediyor. İcraatlarımızı, bizi takip etmeyi epey seviyor. Bundan da hakikaten epey keyifli oluyorum. Şunu da hissediyorum, biroldukca yerde söylemiş oldum. İçten içe bir sempati duyduğunun da farkındayım. Bu sempatisini de beğeniyle karşılıyorum. Hatta bir hayranlık duygusu oluştuğunu hissediyorum, aklından çıkmıyor. Biraz da güya imreniyor üzere, güya imrenerek izlediğinin farkındayım. Vardır ya hani epey imrenirsin, tırnaklarını yer üzere izlersin, güya beni o denli izliyor Ankara’dan. Ne memnun bana, bundan memnunum. Hakikaten sıkı bir takipçimiz olduğunu düşünüyorum.

“TENİS DE OYNARIZ, BU KEYİFLİ SEYAHATE KENDİLERİNİ DAVET EDİYORUM”

Yani kimi vakit ücretsiz süt dağıtıyoruz, onu anlatıyor. Metroları yapıyoruz, 10 tane metroyu harekete geçiriyoruz, onu anlatıyor. Sahiden ilgisine teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız bir düşünürse bir gün İstanbul tipini onunla yapmak isterim. Yani şu İstanbul’u bir gezdirmek. Ona bilmediği ve kendisine yanlış anlatılan icraatlarımızı şahsen yerinde anlatmak isterim. İsterse bir halı alanda futbol maçı bile yaparız. Tenis de oynarız, bu keyifli seyahate kendilerini davet ediyorum. İlgisini lütfen kaybetmesin. İmrenerek izlemeye devam etsin. Bu tarafıyla doğal hoşuma giden halkımızın bu sıkı takibi, hepinize yürekten teşekkür ediyorum. Bizi izlemeye devam edin. Zira sizlerle üretiyoruz, sizin paranızı, sizin bütçenizi, kuruşuna kadar bu kentin hayrına, bu kentin en hoş işlerine, bu kentin geleceğine ve bu kente asla ziyan vermeden, ziyan veren ögeleri da bertaraf ederek hizmet etmeye devam edeceğiz. “